DS18 INF-C1.25A 1.25A Smart Car Battery Charger, 6V and 12V Automotive Red
VERSATILE COMPATIBILITY - The INF-C1.25A is compatible with both 6V and 12V battery systems, making it suitable for a wide range of applications.