New 24V 15A Battery Charger ESCH24V15A For Big Joe Forklift Pallet Jack E-30 E30
Part Number: ESCH24V15A, 1130-510000-00, 113051000000, 11305100-0000. For Big Joe Forklift Electric Pallet Jack E-30 E30. Output:24VDC 15A. Condition: New. Input:100-264VAC 47-63HZ. Warranty: 1 Year.